Luxury Home Close To The Old Town And The Beach

  • Wi-Fi
  • Допускається розміщення з домашніми тваринами

Luxury Home Close To The Old Town And The Beach Tallinn з виходом на терасу пропонує гостям відвідати Льотну гавань, що знаходиться майже за 6 км.

З більшості локацій гості можуть милуватися видом на сад.

До послуг гостей красивий сад з терасою для відпочинку.

Помешкання пропонує зручності для самостійного приготування їжі, такі як повністю обладнана кухня, обідня зона.

Tallinn залізничний вокзал розміщений в межах 10 хвилин їзди автомобілем від вілли, а Парк «Кадриору» - на відстані 10 хвилин їзди машиною. Вілла в Таллінні розміщена на відстані 2.9 км від таких культурних пам'яток, як Будинок-музей Петра I. Luxury Home Close To The Old Town And The Beach також розташована біля автовокзалу Sarapuu.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Luxury Home Close To The Old Town And The Beach Таллінн
Pirita Beach House
Ціна лише для моб. пристроїв

Pirita Beach House

10
Чудово 3 відгуки
2.3 км від помешкання
USD 364 USD 328
за ніч
Beach Villa In Tallinn Near City
Ціна лише для моб. пристроїв

Beach Villa In Tallinn Near City

10
Чудово 1 відгук
2.8 км від помешкання
USD 806 USD 725
за ніч
Townhouse In Tallinn
Ціна лише для моб. пристроїв

Townhouse In Tallinn

10
Чудово 2 відгуки
3.6 км від помешкання

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Відпочинок

    • Сад

    В номерах

    • Тераса

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 12:00
    Часті питання
    • Чи є парковка біля Luxury Home Close To The Old Town And The Beach?
      Так, гостям Luxury Home Close To The Old Town And The Beach надається приватний паркінг.
    • Які зупинки громадського транспорту знаходяться найближче до цієї вілли?
      Автобусна зупинка Sarapuu розташована на відстані 10 хвилин пішої прогулянки від цієї вілли.
    • Чи є на Luxury Home Close To The Old Town And The Beach кухня?
      Так, на Luxury Home Close To The Old Town And The Beach є повністю обладнана кухня.
    • На цій віллі можна з домашніми тваринами?
      Так, у цій віллі, зазвичай допускається розміщення з домашніми тваринами, але краще заздалегідь зателефонувати, щоб упевнитися в цьому.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Luxury Home Close To The Old Town And The Beach Таллінн

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити